KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 15229339
nr 1522 9339
Kopparstick
1700-tal, 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:55:00
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr
6
400 kr
7
450 kr
8
9
600 kr
8
700 kr (Budbetjänt)
10
800 kr
8